Perez i fiksuar pas talentit të Valencias, i gatshëm të sakrifikojë 3 lojtarë
Sipas El Confidencial, talenti i Valencias, Carlos Soler, është objektiv kryesor në listën e blerjeve të presidentin të Realit të Madridit,Perez. Ai është i bindur se Soler do të jetë një hap më i pëlqyeri se ai i Dani Ceballos dhe Marcos Llorente.

Soler, 21-vjeçar, është i lidhur me Los Che deri në vitin 2021 dhe kontrata e tij mbart një klauzolë blerje prej 80 milionë eurosh. Valencia është këmbëngulëse që ai nuk është në shitje, por Reali beson se ata do të zbusin qëndrimin e tyre me lojtarët që do të përfshihen në ofertën e tyre.

Treshja Ceballos, Llorente dhe Borja Mayoral mendohet se do të jenë në listën e të gatshmëve për tu sakrifikuar për të. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori