Perez i propozon Liverpoolit Balen për Salah
Pëlqej
Sipas mediumit spanjoll Don Balon, presidenti Perez ka ndarë mendjen dhe po mendon t’i ofrojë Gareth Balen, Liverpoolit.

Ky medium thekson se ideja fillestare është shkëmbim i kartonëve të dy futbollistëve, pa para në mes, por kjo ofertë vështirë se pranohet nga Reds.

Florentino mendon se kohës së Bale në Bernabeu po i vjen fundi dhe gjëja më e mirë që klubi mund të bëjë është që të kërkojë marrëveshjen më të mirë për yllin nga Uellsi./albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori