Perez mendon shkarkimin e Zidane, lojtarët i dalin kundër
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është duke konsideruar shkarkimin e trajnerit Zinedine Zidane.

Tekniku francez humbi dje ndaj Shakhtar Donetsk, ndërsa nëse "Los Blancos" do kualifikohen, do të kuptohet në xhiron e fundit.

Sidoqoftë, Perez është duke konsideruar shkarkimin e Zidanes dhe vendimi kryesor do bëhet së shpejti.

Mirëpo, sipas Marca, lojtarët janë kundër shkarkimit të Zidanes dhe besojnë se do i rikthehen rezultateve pozitive dhe të kualifikohen tutje.

Reali në xhiron e fundit do takohet me Borussia Monchengladbach dhe vetëm fitorja mund t’i kualifikojë në raundin e radhës.
Shtuar më 02/12/2020, ora 09:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori