Perez pranon të ulë çmimin e Bale, Juventus i futet garës
Sipas Don Balon, Real Madrid kanë vendosur ta ulin çmimin e Bale për t’i nxituar skuadrat për transferimin e tij.

Ky medium raporton se Reali tani kërkon vetëm 70 milionë euro për shërbimet e uellsianit, por qëllimi është të fitojë më shumë se kjo shifër.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez dëshiron që Bale të largohet këtë verë, por e kupton se çmimi i tij i ka larguar ekipet.

Në këtë mënyrë sipas këtij mediumi ke ketë çmim është e gatshme dhe Juventus të futet në negociata. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori