Perez premton suksese
Albeu.com
Presidenti i Real Madrid Florentino Perez ka deklaruar se nuk ka arsye për tifozët që të shqetësohen dhe se klubi do të jetë lider i ekipeve botërore dhe se është duke punuar për suksesin e eë ardhmes."Ne duhet të frikësohemi sepse ëndrrat tona po bëhen realitet" - deklaroi për gazetën Marka.
"Ekonomia dhe niveli jonë sportiv është në nivelin fair play dhe nuk kemi nevojë të flasim për të".
Real Madrid është cdo ditë e më tepër duke u bërë klubi më i mirë me ambicje shumë të mëdha dhe i modernizuar"

Në fund ai u mundua të qetësoj tifozët madrilen për humbjen ndaj Lyon duke shtuar se gjithcka do të përmbyset në Bernabeu.
Shtuar më 20/02/2010, ora 18:38
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori