Perez: Tentova të transferoja Tottin, por më tha se nuk mund ta braktiste Romën
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka konfirmuar se kishte tentuar ta transferohet legjendën e Romës, Francesco Totti.

Megjithatë, ofertat e tij ishin refuzuar nga legjenda romake, i cili ia kishte bërë të qartë në atë kohë se nuk mund ta braktiste Romën

Totti është një prej legjendave që gjithmonë e kam dashur”, ka thënë Perez për Gazzetta dello Sport.

“Para vitit 2006, në fillim të presidencës sime, i telefonova atij dhe i kërkova të vinte, por më tha se nuk mund ta linte Romën”, zbuloi Perez. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2018, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori