Përfaqësuesit e Buffon takim me PSG për bisedimet e kontratës
Pëlqej
Përfaqësuesit e Gianluigi Buffon kanë pasur një takim sot me Paris Saint-Germain ku kanë diskutua për kontratën e re dyvjeçare.

Sipas Sky Sport Italia, agjenti i Buffon, Silvano Martina dhe disa miq kanë biseduar sot me klubi në Paris.

Bisedimet kanë shkuar shumë mirë dhe atij i është ofruar kontratë dy vjeçare.

Buffon kaloi 17 vite te Juventusi ku fitoi 9 herë Scudetton. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori