Përfundojnë 45 minutat e para në dy ndeshjet e Championsit
Ka përfunduar pjesa e parë në ndy ndeshjet e ditës së dytë të Ligës së Kampionëve.

Tottenham është në epërsi me rezultat 1-2 kundër Olympiacos në ndeshjen e vlefshme për grupin B.

Harry Kane nga penalltia dhe Lucas ishin realizatorët për skuadrën angleze, derisa golin e vetëm për grekët e shënoi Podence.

Në ndeshjen tjetër, Club Brugge dhe Galatasaray ende nuk kanë shënuar asnjë gol.
Shtuar më 18/09/2019, ora 19:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori