Përfundojnë pjesët e para të takimeve të Ligës së Kampionëve, ja rezultatet
Kanë përfunduar pjesët e para të takimeve të Champions League.

Skuadra e Barcelonës ka shkuar në pushim me epërsi prej 2-0 ndaj Ferencvaros, sikurse Lazio ndaj Dortmundit e Leipzig ndaj Basaksehir.

Manchester United gjithashtu është në avantazh me rezultatin 0-1, falë golit të Bruno Fernandes nga penalltia.

Në ndeshjet, RennesKrasnodar dhe Chelsea – Sevilla, rrjetat ishin të paprekura.Ja rezultatet pas 45 minutave të parë:

Chelsea 0-0 Sevilla
Rennes 0-0 Krasnodar
Lazio 2-0 Dortmund
Barcelona 2-0 Ferencvaros
PSG 0-1 Man Utd
Leipzig 2-0 Istanbul Basakseir
Shtuar më 20/10/2020, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori