Përfundon koha e rregullt, River dhe Boca shtyhet në shtesë
Ka përfunduar koha e rregullt e superclasicos mes River Plate dhe Boca Juniors në kuadër të ndeshjes së dytë të finales së Copa Libertadores.

Rezultati pas 90 minutave përfundoi 1-1, gjithsej 3-3 duke llogaritur ndeshjen e parë që kishte përfunduar 2-2 në "Bombera".

Edhe 30 minuta do të zhvillohen për ta mësuar Kampionin e Amerikës Jugore.
Shtuar më 09/12/2018, ora 22:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori