Përfundon në barazim ndeshja mes Prishtinës dhe Folës, pritet shtesa
Pëlqej
Ka përfunduar në barazim ndeshja mes Prishtinës dhe Folës në stadiumin "Adem Jashari".

Skuadra e Mirel Josës ishte më e mirë se skuadra nga luksemburgu, pasi bëri 7 goditje në kuadratin e portës.

Tani pritet që të filloj shtesa dhe skuadrat të gjejnë golin e avantazhit. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori