Përfundon në barazim sfida mes Sevillas dhe Manchester United (VIDEO)

Pëlqej
Sevilla dhe Manchester United ka barazuar pa gola në "Ramon Sanchez Pizjuan", ndeshje e vlefshme për 1/8-tat e UEFA Champions League.

Ka qenë një ndeshje me shumë emocione të dhuruara nga të dyja skuadrat.

Sevilla ishte skuadra që ka bërë më shumë gjuajte në portë, plot 25 të tilla por pa arritur të shënonte një gol të vetëm.

Skuadra e Mourinhos ishte shumë e zbehtë në repartin sulmues ku ka goditur vetëm gjashtë herë në portë.

Ndeshja e ardhshme luhet pas tre javës në "Old Trafford". /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2018, ora 22:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori