Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
Perinetti: Piatek vlen 80 milionë euro
Sipas drejtorit sportiv të Genoas, Giorgio Perinetti - Krzysztof Piatek vlen hiç më pak se 80 milionë euro.

Piatek tani ka hyrë në një dimension tjetër në tregun e transferimeve”, ka thënë Perinetti.

“Genoa rrezikoi me të dhe nga asgjë fitoi 35 milionë euro. Një klub si ne duhet ta bëjë këtë. Në tetori, Piatek e ka dyfishuar vlerën, ai tani vlen hiç më pak se 70-80 milionë euro”, shtoi ai. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2019, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori