Periudha më e errët në historinë e Italisë? Ja në çfarë pozicioni rrezikojnë të përfundojnë
Sipas llogaritjeve të bëra nga Mediaset Premium, Italia pas humbjes me rezultat 2-0 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Manchester kundër Argjentinës, do të jetë në vendin e 21 në renditjen e re që do të dal më 12 prill.

Italianët do të jenë pas kombëtareve dikur të vogla, Islandës, Tunizisë dhe Perusë. Kjo është dhe periudha më e dobët e Italisë sidomës e këtij brezi futbollistës me në përbërje dhe Buffonin, dikur kampions bote.

Ndërkohë vendi i parë sërish nuk është i diskutueshëm pasi Gjërmania po tregon vazhdimësi rezultatesh. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2018, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori