Përjetë te Chelsea, ja ideja e Abramovich për Mourinhon
Pëlqej
Chelsea dhe Mourinho, një dashuri e pafund. Administratori i Deleguar i "Bluve" të Londrës, Ron Gourlay, ka zbuluar për "London Evening Standard" idenë e klubit për të blinduar teknikun portugez.

"Po punojmë për të mbajtur Mourinhon edhe për 10 vite të tjera. Jose e njeh klubin dhe mënyrën për tu sjellë me mediat. Vitin e shkuar punoi shumë mirë duke hequr të gjithë presionin nga ambienti, duke i lënë të gjithë të punonin të qetë. Përsa i përket luftës për titull janë 5 skuadra në lojë dhe unë nuk e heq kurrë Manchester United", ka thënë drejtuesi i Chelsea-t. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2014, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori