Perla e Destros, gol nga mesfusha (VIDEO)
Roma ruan hapin e Juventusit dhe pas 5 javësh në Serie A numëron 15 pikë. "Viktima" e fundit e verdhekuqve ka qënë Verona që nuk mundi të rezistonte më shumë se 75 minuta në "Olimpico".

Florenzi zhbllokoi rezultatin duke qetësuar të pranishmit në stadium, ndërsa 4 minuta nga fundi Mattia Destro realizoi golin e dytë, një gol spektakolar që çmendi "Olimpico"-n por edhe të gjithë ata që e panë golin nga televizioni.

Olimpico gjithçka u mbyll me një festë të madhe për kapitenin Totti që mbushi 38-vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2014, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori