Përleshje e çmendur, grushta dhe shkelma mes dy tifozerive (VIDEO)
Tifozët janë ata që ia shtojnë bukurinë futbollit, por shpeshherë ata bëhen shkaktar që ky sport të etiketohet si i shëmtuar.

Në Brazil pas një ndeshjeje midis ekipeve të së njëjtit qytet, tifozët janë përleshur me njëri-tjetrin.

Ky veprim ndodhi midis tifozëve të 19-vjeçarëve të skuadrave, America RN dhe ABC.

Një sherr si nëpër filma është cilësuar kjo përleshje e cila kërkoi ndërhyrjen e policisë për të normalizuar situatën.
Shtuar më 08/09/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori