Përmbysje e çmendur e Man United, Cavani realizon dopietë (VIDEO)
Man United ka bërë mrekullinë ndaj Southampton.

Skuadra e Solskjaer ka përmbysur shifrat nga 2-0 në pjesën e parë në 2-3.

Ishte goli i Fernandes dhe dopieta e Cavanit që i siguruan 3 pikë të arta Man United.

Me këtë sukses Djajtë e Kuq ngjiten në vendin e 7 me 16 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2020, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori