Përplasja me Messin, Welington: Më tha bir k....
Pëlqej
Pas katër fitoreve rradhazi, Barcelona regjistron ndalesën e parë në La Liga, duke mos marrë më shumë se një barazim 0-0 në "La Rosaleda" përballë Malagas. Messi jo vetëm që nuk mundi të shënonte, por në fund të ndeshjes pati edhe një përplasje me brazilianin Welington.

Ky i fundit shpjegoi para shtypit spanjoll motivin pse i vuri duart në fytyrë argjentinasit: "Arrita ta ndalja dhe nuk e lejova të bënte lojën e tij, atëherë mu afrua dhe më tha 'bir k....'". /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori