Përplasje mes tifozëve të Malit të Zi dhe Kosovës (VIDEO)
Një përleshje ka ndodhur mes tifozëve të Malit të Zi që gjenden në stadiumin "Fadil Vokrri" dhe Dardanëve.

Siç edhe shihet shihet nga videoja e siguruar nga Gazeta Express një grup i vogël i malazezëve janë të pranishëmstadium duke bërë tifo për skuadrën e tyre. Megjithatë gjërat eskaluan para golit të parë të Kosovës të shënuar nga Amir Rahmani.

Për fat sigurimi i pranishëmstadium ka ndërhyrë dhe nuk ka lejuar një eskalim të situatës.
Shtuar më 14/10/2019, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori