Përsëri Ronaldo, Reali kalon në avantazh 6 minuta para fundit (VIDEO)
Reali e shikon sërish veten në avantazh dhe sërish me të njëjtin autor.

Ronaldo dhe këtë herë, njëlloj si kundër PSG-së ka shfrytëzuar kokën e tij për të goditur krosin e Dani Carvahalit për të shënuar një gol me një super goditje të fuqishme. Reali në këtë mënyrë shikon veten në avantazh pak minuta para fundit.

Ronaldo në këtë mënyrë çon në 14 numrin, 6 më pak se Messi. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2018, ora 14:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori