Përsëri Ronaldo, Reali përmbys rezultatin ndaj PSG (VIDEO)

Pëlqej
Real Madrid ka shënuar golin e përmbysjes ndaj Paris Saint-Germain në "Santiago Bernabeu".

Është përsëri Cristiano Ronaldo ai që shënon edhe golin e dytë ndaj PSG në minutën e 84'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 86'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori