PES 2013 parashikon Fiorentina-Juventus (VIDEO)
Pritet me shumë entuziazëm dhe ankth ndeshja e nesërme mes Fiorentinës dhe Juventus në qytetin e Firenzes. Bardhezinjtë, të cilët kryesojnë Serie A me 4 fitore në po kaq ndeshje, do të kenë përballë një prej ekipeve më në formë për momentin dhe një prej klubeve që ka bërë merkaton më aktive në Itali. Fiorentinën e Vincenzo Montella-s.

Disa gazetarë sportivë italianë në vigjilje të takimit të nesërm, e kanë luajtur sfidën Fiorentina-Juventus për të zbuluar se si do të jetë rezultati real i saj.

A do të dalë vërtetë rezultati i ndeshjes si ai në Pro Evolution Soccer 2013? Të presim e të shohim.../albeu.com/
Shtuar më 24/09/2012, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori