Petr Cech midis PSG, Monaco dhe Realit
Pëlqej
Petr Cech mund të largohet nga Chelsea. Jose Mourinho ka vendosur që portieri titullar të jetë Thibaut Courtois, i rikthyer në Londër pas huazimit te Atletico Madrid. "Special One" dëshiron të mbajë në skuadër edhe 32-vjeçarin çek, por me një kusht: të pranojë stolin.

rast se Cech le "Stamford Bridge", Paris Saint Germain, Monaco dhe Real Madrid janë klubet më të interesuara për portierin e "Blues". /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 14:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori