Piatek sfidon Ronaldon, ky është supergoli me rofeshatë (VIDEO)
Krzysztof Piatek nuk di të ndalet. Bomberi i Genoas i cili kërkohet nga Reali dhe Milani ka shënuar një supergol me rofeshatë ne stervitje duke sfiduar Cristiano Ronaldo, shkruan Albeu.com.


Djaloshi 23 vjecar ka shënuar 13 gola në Serinë A në 19 ndeshje me klubin Gjenovez një më pak se ylli i Juventusit Cristiano Ronaldo.

Por përvec që e sfidon portugezin në kampionat ai po e sfidon dhe me gola spektakolarë 5 herë fituesin e Topit të Artë. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 15:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori