Piatek te Milani, polaku kryen me sukses testet mjekësore
Krzysztof Piatek është blerja më e re e Milanit për në merkaton e janarit.

Polaku sot në mëngjes arriti në Casa Milan për të kryer testet mjekësore.

Disa minuta më parë ai i përfundoi me sukses testet te Kuqezinjtë.

23-vjeçari do të nënshkruajë 5-vjeçare me Milanin dhe do të përfitojë 1.8 milion euro në sezon. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2019, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori