Pioli me "këmbë në tokë": Juventusi favorit për të fituar titullin në Serie A
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli e sheh Juventusin si skuadrën favorite për të fituar titullin kampion në Serie A.

“Për mua, Juventusi është gjithmonë skuadra favorite për të fituar titullin kampion. Ata kanë nisur një cikël të ri dhe koha do ta vërtetojë”, ka thënë Pioli.

Kujtojmë që Milani po shkëlqyen këtë fillim sezoni duke marrë 4 fitore në po kaq ndeshje.
Shtuar më 19/10/2020, ora 21:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori