Pioli në telashe, Donnaruma dhe Hague pozitivë me Covid-19, humbin derbin me Romën
Donnarumma dhe Hague kanë rezultuar pozitiv në testet e koronavirusit.

Jens Petter Hague dhe Gianluigi Donnarumma janë lojtarët që do t’i mungojnë skuadrës për ndeshjen kundër Romës.Sipas raportimeve të fundit nga Italia, dy lojtarët kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Donnarumma sigurisht se do të jetë një mungesë e madhe për skuadrën e Milan.

Hague nuk planifikohej të luante nga minuta e parë, prandaj mund të konsiderohet si mungesë më e lehtë.Mbetet të shihet se cilat do të jenë lëvizjet që Stefano Pioli do të bëjë në formacion.
Shtuar më 26/10/2020, ora 12:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori