Pique dhe Shakira drejt ndarjes
Mediat meksikane njoftojnë se çifti Pique-Shakira përfundimisht janë ndarë.

Ata kanë dy djemë, por sipas mediave meksikane ata prej disa muajsh nuk jetojnë më bashkë. Mësohet se shkak i mosmarrëveshjes mes tyre ka qenë një person i tretë.

Futbollisti i kombëtares spanjolle nuk ka publikuar më asnjë foto me Shakirën që prej 6 muajsh, siguron revista meksikane ‘Caras’.

Ndërsa Shakira nuk e ka përmendur më Pikenë që prej dasmës së Messit, ku ata ishin të dy krahë njëri-tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2017, ora 13:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori