Pique dorëzohet, më në fund lavdëron rivalët
Kjo gjë nuk ishte parë qëë të ndodhte. Gerard Piqur ka lënë Tëiterin i tij dhe këtë herë ka folur gjatë promocioneve të Barcelonës në Japon.

Mbrojtësi spanjoll u pyet nëse Reali Madrid apo Barclona është më i lumtur momentalisht, ai tha: "Normalisht ata janë, por herë të tjera kemi ne fat, kështu që unë do të thosha të dy". teksa u pyet për mbrojtësin mik dhe rival Sergi Ramos mrojtësi mblaugran e cilësoi atë si të pabesueshëm, përcjell Albeu.com.

Fjalët e mbrojtësi vijnë një dit pasi pranoi publikisht se Ronaldo do të jetë fituesi i topit të artë sezonine ardhshëm. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2017, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori