Pique drejt kthimit te Manchester United
Pëlqej
Ndonjëherë rikthehen. Gerard Pique mund të bëjë lëvizjen e bujshme dhe të riveshë fanellën e Manchester United në merkaton e janarit. Lajmi jepet nga gazeta spanjolle "AS" dhe konfirmohet nga anglezja "Daily Express".

Mbrojtësi i Barcelonës dhe kombëtares spankolle ka humbur kuota në hierarkinë blaugana pas mbërritjes në verë të francezit Mathieu. Edhe roli i titullarit në kombëtare është në dyshim tashmë dhe të gjitha këto mund ta bëjnë që të kërkojnë ndryshim ambjenti.

Të presim e të shohim... /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori