Pique: Ju sqaroj të vërtetën e fotos me Ibrën
Gerard Pique ka sqaruar foton e shumë përfolur me Zlatan Ibrahimovic e bërë disa vite më parë. Mbrojtësi i Barcelonës ka thënë se është bërë montazh nga mediat madrilene sepse ishte bërë pak ditë para El Clasicos.

"Unë jam person i prekshëm dhe Ibra më tregoi një histori emocionuese. Aparati kapi një moment kur duart tona u prekën dhe u përfol se ne ishim në lidhje.

Ibra ka qenë dhe mbetet një shok i mirë për mua. Këtë ma montuan mediat madrilene sepse ndeshja ishte para El Clasicos. Ne i mposhtëm dhe në fund fituam kampionatin" ka thënë Pique. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2015, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori