Pique tallet me tynelin e nderit nga Reali
Gerard Pique është pyetur për korridorin e nderit, të cilin përflitet se Real Madridi t’ia bëjë Barcelonës në El Clasicon e radhës, duke u tallur dhe tha se nuk do ta zërë gjumi natën.

“Nuk do të më zë gjumi sonte”, është përgjigjur Pique kur u pyet pas fitores ndaj Leganes mbrëmë për korridorin e nderit.

Zidane tha dje se Real Madridi s'do t'ia bëjë korridorin e nderit Barçës, dhe se ky është vendimi i tij, të njëjtën gjë që Barcelona nuk ia bëri në Superkupën e Spanjës ku Barcelona refuzoi ta bënte atë ndaj Super Kampionëve të Europës. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2018, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori