Pirlo trajner i Juventusit, "çahen" rrjetet sociale
Andrea Pirlo është trajneri i ri i Juventusit. Lajmi për emërmin e ish-mesfushorit në krye të pankinës bardhezi ka qarkulluar shpejt në të gjithë botën dhe, jo çuditërisht, hashtagu #Pirlo në këto momente është tema e dytë më diskutuar në Twitter.

Gjithashtu edhe liket dhe comentet në Facebook dhe Instagram kanë qenë masive në faqen e Juventusit, pas postimit për emërmin e Pirlos.
Shtuar më 08/08/2020, ora 21:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori