"Pitbulli zikaltër", Medel nis stërvitjen me Interin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Inter ka tashmë "Pitbullin" e tij. Tashmë është zyrtare: njoftimi për transferimin e mesfushorit Gary Medel nuk është bërë ende pasi mungojnë disa detaje burokratike, por kjo nuk e ka penguar kiliani të dalë në stërvitje me zikaltrit.

Sipas asaj që shkruan "inter.it", ish lojtari i Cardiff City-t i është bashkuar sot stërvitjes me skuadrën e re ku nuk kanë munguar shakatë me shokët e tij dhe veçanërisht me Osvaldon. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori