Pjanic: Jam në klubin më të mirë në botë, dua të fitojë të gjithë titujt
Mesfushori i Barcelonës, Miralem Pjanic është i lumtur të skuadra e re, teksa synon të fitojë të gjithë trofetë e mundshëm.

“Jam në klubin më të mirë në botë dhe me stilin e lojës që gjithmonë doja të luaja”.

“Por, ende nuk jam i kënaqur. Dua të kem mundësinë dhe të fitojë tituj të mëdhenj. Ky është qëllimi im. Të jem më i miri dhe të fitojë të gjithë titujt”, theksoi ai.

Barcelona momentalisht renditët në pozitën e tetë me 11 pikë, nëntë pikë mbrapa liderit Real Sociedad.
Shtuar më 09/11/2020, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori