Pjesa e parë e Lazios 0-0, ndeshja përfundon 7-0
Pëlqej
Lazio është kualifikuar për në raundin tjetër të "Kupës së Italisë", duke shkatërruar Bassano Virtusin me rezultatin 7-0.
Pjesa e parë përfundoi me rrjeta të parekura, por me fillimin e pjesës së dytë filloi edhe shpërthimi i Lazios.

Shënuesit e golave ishin: Candreva (46'), Keita(53', 69') , De Vrij (59'), Parolo (80'), Basta (88'), Klose (92').

Berisha dhe Cana e nisën ndeshjen si titullarë. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2014, ora 22:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori