Plas bomba te Bayerni, dy yjet e skuadrës përleshen me njëri-tjetrin në stërvitje (FOTO LAJM)

Bayern Munchen e ka nisur ditën mbarë me zyrtarizimin e Leon Goretzkas, por, gjatë ditës ka ndodhur një diçka që rrallë shihet tek kjo skuadër.

Dy yjet e skuadrës, James Rodriguez dhe Sebastian Rudy janë përfshirë në një përleshje sot në stërvitje.

Gjithçka ka ndodhur pas një ndërhyrje të ashpër të futbollistit gjerman kundrejt atij kolumbianit.

Përleshja raportohet të ketë qenë më e madhe po të mos ndërhynin bashkëlojtarët për t’i ndarë ata, dhe t'i qëtesonin gjakrat. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori