Plas gallata në rrjetet sociale pas humbje së turpshme të Arsenalit (FOTO)

Pas humbjes turpëruese 5-1 përballë Bajernit të Mynihut Arsenali është kryqëzuar në media, por dhe në rrjetet sociale.

Këtë humbje me rezultat të thellë tifozët e shumtë e kanë shfrytëzuar dhe kanë filluar të tallen me Arsenalin në mënyra të ndryshme.

Kujtojmë që "topçinjtë" janë pranë eliminimit ndërsa ndeshja e kthimit do të luhet pas dy javësh në “Emirate Stadium”.
Shtuar më 16/02/2017, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori