Plas gallata në rrjetet sociale, atleteja pretendon se është 17-vjeçe
Botërori i atletikës për grupmoshat deri në 20 vjeç ka sjellë një moment ku të gjithë ndjekësit e këtij sporti po tallen.

Në garë është parë një vajzë me emrin Girmauit Gebrezihar e cila është regjistruar si e datëlindjes së 21 nëntor 2001 në Federatën Ndërkombëtare të Atletikës.

Çdo gjë mund të jetë e pranueshme vetëm pamja e saj nuk tregon për 17 vjeçe.

Kjo bën që të lindin dyshime mbi moshën saj si dhe ka shkaktuar shumë humor në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori