Plas grushti në NBA (VIDEO)
Momente tensioni në sfidën e NBA mes Huston Rockets mes dhe LA Lakers. Kris Paul dhe Rajon Rondo janë tradhtuar nga nervat duke u përleshur me njëri-tjetrin.

Ky moment ka degjeneruar në grushte dhe është dashur ndërhyrja e arbitrave dhe disa prej lojtarëve të tjerë, që situatanormalizohej.

sherr u përfshinë edhe basketbollistë të tjerë, Brandon Ingram madje u përjashtua nga loja. Hjuston arriti të triumfonte me rezultatin 124-115 ndaj Lejkërs.
Shtuar më 21/10/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori