Plas keq në Rusi, dy ekipe përfshihen në sherr masiv (VIDEO)
Ndeshja midis Volgar-Astrakan dhe Legion Dinamo në kategorinë e dytë ruse, përfundoi me rezultatin e barabartë 1-1.

Por, pas disa episodeve të ndodhura gjatë takimit, rezultati i kësaj ndeshje kalon në plan të dytë. Në një moment arbitri i ndeshjes, po qartësonte një nga lojtarët për një vendim të dhënë, dhe aty shpërthen sherri.

Gjatë kohës kur lojtarët e të dyja ekipeve ishin bashkë, ka pasur një zënkë me njërin nga futbollistët. Pikërisht pas kësaj zënke, aty është bërë një sherr masiv, duke përfshirë këtu trajnerët dhe lojtarët. Një skenë me të vërtetë e turpshme, ku u harrua futbolli.Shtuar më 18/11/2019, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori