Plas keq te Fenerbahce, tifozët sulmojnë me gurë lojtarët në autobus (VIDEO)
Tifozët e Fenerbahces nuk po e pranojnë humbjen nga rivali Galatasaray pas humbjes 1:3.

Një numër i madh i tifozëve të Fenerbahces janë mbledhur afër stadiumit dhe kanë sulmuar autobusin e skuadrës së tyre të zemrës dhe kanë kënduar kore kundër presidentit të tyre, Ali Koc.

“Ali duhet të vijë, ai duhet të jap llogari”, këndojnë tifozët e Fenerit.
Shtuar më 23/02/2020, ora 21:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori