Plas te Napoli, Gattuso kërcënon me largim
Disfata nga Milani nuk ka lënë gjurmë të thella edhe pas vërshëllimës së 3-fishtë të arbitrit, teksa është shoqëruar me tensione në dhomën e zhveshjes së napoletanëve.


Marrëdhëniet e Gatuzos me lojtarët e tij janë lëkundur dhe mediat në Itali raportojnë për një sherr të lindur mes palëve.

Situata nuk ka qenë pozitive as në seancën e djeshje stërvitore, ku ka pasur një tjetër konfrontim.

Futbollistët duket se nuk ka kanë përtypur ktiticizmin e madh nga trajneri i tyre pas ndeshjes me Milanin, ndërsa Gatuzo ka kërcënuar edhe me largim nga pankina nëse situata nuk ndryshon.
Shtuar më 24/11/2020, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori