Plas te Skëndërbeu, futbollistët bojkotojnë stërvitjen
Plas te Skënderbeu, ekipi nuk del në stërvitje si shenjë revolte për rrogat e pamarra.

Në fakt, kishte prej ditësh që në klubin korçar "ziente", por lojtarët prisnin reagimin e presidentit Ardjan Takaj dhe nuk kërkonin që të jepnin lajmin për ultimatumin që kishin vënë sa i përket rrogave.

Ekipi i Skënderbeut humbi në javën e 14-të pasi u mposht nga Teuta me rezultatin 1-0.
Shtuar më 10/12/2019, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori