Plas tek gjigantët britanik, kapiteni refuzon të shkojë me skuadrën
Laurent Koscielny ka refuzuar të udhëtojë në SHBA për turneun para-sezonal. Për këtë, skuadra angleze sapo ka dalur me njoftim zyrtar.

“Ne jemi shumë të zhgënjyer nga veprimet e Laurent, të cilat janë kundër rregullave të skuadrës. Në shpresojmë ta zgjidhëm këtë çështje dhe nuk do të japim asnjë koment në këtë kohë” thuhet në reagimin zyrtar të Arsenalit.

Raportohet se mbrojtësi francez nuk dëshiron të qëndrojë më në skuadër dhe për këtë arsye ka refuzuar të udhëtojë në turneun parapërgatitor. Bordo është skuadra më e interesuar për shërbimet e tij.
Shtuar më 11/07/2019, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori