E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Plasin bastet, kush do të jetë e dashura e Balotellit (FOTO LAJM)

Aida Yespica
Mario Balotelli është gjithmonë një inspirim i madh për agjensitë e basteve në Angli, të cilët vitin e shkuar arrestimin e tij e kuotonin me koeficentin 5.00. Por me transferimin e tij në Itali ka ndryshuar edhe tema e basteve.

Bookmakersat anglezë tashmë pyesin se kush do të jetë e dashura e re e Mario Balotellit.

Në listë janë 7 emra të njohur të modelingut dhe televizionit në Itali duke filluar nga Aida Yespica e për të përfunduar me emra të tjerë të njohur si? Alessia Marcuzzi apo Noemi Letizia.

Në kuotime është e përfshirë edhe e bija e Silvio Berlusconit, Barbara, e njohur për lidhjen me Alexandre Pato, por kjo e fundit ka edhe koeficientin më të lartë. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2013, ora 16:47
salvo shehu
e Premte 8 Shkurt 2013, Ora 17:26
po barbara esht e martuar me paton e legena
sajmiri
e Shtunë 9 Shkurt 2013, Ora 09:02
kete radhe baloteli do te lidhet me nje thes me qymyr.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori