Plisat: Largohu Panucci
Pëlqej
Pas pësimit të golit të katërt nga Skocia, i gjithë stadiumi filloi të bërtiste në kor, ku “Plisat” dhe tifogrupe të tjera, bërtisnin kundër teknikut Panucci.

Panucci, Panucci vaffanculo!” – dëgjohej në stadium.
Shtuar më 17/11/2018, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori