Plot ngjyra dhe emocion, ajo që nuk u pa në ekran nga fillimi i Rusi 2018 (FOTO LAJM)

Nisi pak më parë Botërori Rusia 2018 me një performancë spektakolare ku në skenë zbritir edhe këngëtari i njohur Robbie Williams.

Pastaj skena i kaloi tifozerive të Rusisë dhe Arabisë Saudite, të cilët kishin shfrenuar imagjinatën me kostumet e tyre.

Për më tepër, ndiqni galerinë e mësipërme!
Shtuar më 14/06/2018, ora 18:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori