E FUNDIT/ Aksident në Tiranë, makina plagos këmbësorin
Po bëhet lider në mesfushën e Interit, Barcelona kërkon ta "rrëmbejë"
Paraqitjet pozitive me fanellën e Interit e kanë bërë Stefano Sensi një nga futbollistët më kryesor tek zikaltrit.

Mesfushori i transferuar nga Sassuolo është nja lojtarët që trajneri Pep Guardiola, dëshiron te Manchester City. Gjithsesi vështirë se Interi apo trajneri Conte do të heqë dorë nga një lojtar me cilësitë e futbollistit shtatshkurtër, edhe pse ende zikaltërit nuk zotërojnë kartonin e tij.

Për ta bërë diçka të tillë të mundur, drejtuesit e klubit nga Milano kanë nisur negociatat për blerjen e tij nga Sassuolo dhe nënshkrimin e një marrëveshje të gjatë me lojtarin, duke i mbyllur derën një herë e mirë Man. City-t apo klubeve të tjera që mund të intereson për të.
Shtuar më 18/11/2019, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori